חינוך פורמלי

מערכת החינוך הפורמלי וניהול התלמידים של החברה תומכת באופן מקיף בפעילות רישום ושיבוץ ילדים לגני ילדים ולבתי הספר, וכן בתהליך גביית הכספים. המערכת הינה חלק אינטגרלי ממערכת ההכנסות הקיימת בעירייה ונשענת באופן מלא על נתוני כסף, אוכלוסין, משלמים וכד’ כך שמתאפשרת תמונה מלאה ואינטגרטיבית של פעילות התושב בכלל, ומצ”ח שלו בפרט. יתר על כן, מעטפת הכלים המבוססת מחולל הדו”חות COGNOS – IBM, וניהול המסמכים IBM-FILENET וממשק המשתמש יהיו זהים ואחידים.

המערכת מאפשרת קליטת מועמדים ממשרד החינוך, משלוח הודעות להורים לקראת הרישום, בניה אוטומטית של אפשרויות הרישום לתלמיד על סמך קריטריונים שונים וקליטת בקשותיהם של ההורים לרישום.
כל אלה באמצעות אתרי אינטרנט מתקדמים.

לפורטל רישום למוסדות חינוך.

הטפסים כוללים תהליכים והינם מייעלים, מקלים ומנגישים בצורה מיטבית את מנגנון הרישום המבוצע עבור ההורים המבצעים רישום למוסדות החינוך ברשות.
קיימים 4 טפסים דיגיטליים אשר הוטמעו בתוך פלטפורמת “ניהול תהליכים ומשימות” של החברה:

  • טופס דיגיטלי “כתוב לרשות”
  • טופס דיגיטלי “מעבר דירה בעיר “
  • טופס דיגיטלי “תושבים חדשים בעיר”
  • טופס דיגיטלי “לזוג הורים המתגוררים בכתובות שונות”

כלי עזר מרכזי לשיבוץ התלמידים בכלל מוסדות החינוך המשפר והמייעל את תהליכי העבודה ברשות. השיבוץ מתבסס על נתוני התלמידים, תוך התחשבות בבקשות ההורים במהלך הרישום ועל הקריטריונים לשיבוץ כפי שהוגדרו ע”י הרשות. המערכת מיועדת לכלל מוסדות החינוך ברשות: גני ילדים, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים.

מערכת מתקדמת לניהול בקשות הערער של ההורים על השיבוץ למוסדות החינוך. למערכת ממשק אינטרנטי עבור התושבים, באמצעותו ניתן להגיש את בקשות הערער ולעקוב אחר הטיפול בהן. המערכת מיועדת לכל מוסדות החינוך ברשות: גני ילדים, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים.

אפליקציה סלולרית לגננות, המאפשרת בדיקת מצב רישום הילדים לגנים ישירות מהמערכת התפעולית ומאפשר לגננת לדווח על נוכחות הילדים ישירות למחלקת החינוך ברשות בכל זמן נתון בצורה קלה, נוחה ויעילה.

המערכת מנהלת את נושא חיובי הגנים ובתי הספר באמצעות המערך הכספי של מערכת הגביה העירונית, הכולל גם טיפול בהסדרים ובהנחות.
ביכולתה של המערכת לגבות את התשלומים בערוצים הבאים: אתר התשלומים CityPay, מוקד תשלומים אנושי- מרכז שירות לתושב, מענה קולי , קופות העירייה או הוראות קבע באמצעות הבנקים או חברות האשראי .
תשלומי החינוך מוצגים בקבצי הכסף של מערכת הגביה תחת סוג שרות מתאים. למערכת הגביה מערך תוכניות המאפשר הצגת מצב חשבון ויתרות עבור תלמיד בדיד או משפחה.

מערכת ייחודית המתמחה בתחום הפיננסי והכלכלי של גני הילדים.
מתוך הכרת עולם החינוך וצרכיו פיתחנו את מערכת PayGan. מערכת חדשנית המספקת מענה לדרישות הרשות המקומית, גני הילדים והגננות. המערכת שמה דגש על פתרון תוכנה מלא למשתמשי הקצה ומבוססת WEB נכתבה ע”י מומחי UX/ UI. למערכת מוקד תמיכה זמין, מקצועי ומתקדם באמצעות: צ’אט עם נציג תמיכה, מיילים, תומכים זמינים ומקצועיים.
המערכת כוללת מודולים המאפשרים בקרה רשותית, ניהול רכש וספקים, ניהול מלא של גביית כספי הורים, עדכוני ההורים על יתרות חוב, ניהול חשבון בנק ודו”חות מגוונים.

מערכת חדישה מהמובילות בחינוך המתמחה בתחום הפיננסי וניהול עצמי של בתי ספר.
המערכת מספקת מענה לדרישות הרשות המקומית, מנהל בית הספר והמזכירות. תןך תשומת לב ודגש על פתרון תוכנה מלא למשתמשי הקצה, המערכת מבוססת WEB נכתבה ע”י מומחי UX/ UI.
למערכת מוקד תמיכה זמין, מקצועי ומתקדם באמצעות: צ’אט עם נציג תמיכה, מיילים, תומכים זמינים ומקצועיים.
ל- PaySchool ממשקים אוטומטיים מול המנב”ס, חשבשבת, מס”ב קובץ במבנה אחיד, קבצים למס הכנסה ומע”מ, מאגר כספי של משרד החינוך.
המערכת כוללת מודולים המאפשרים ניהול מלא של גביית כספי הורים, עדכוני ההורים על יתרות חוב, ניהול רכש וספקים, ניהול קופות וחשבון בנק, ניהול תקציב, ניהול מלאי בית ספרי ודו”חות מגוונים.

אנחנו יושבים פה

משה דיין 4, פתח תקוה 4951804

אנחנו זמינים פה

תרצו לשמוע עוד על מוצרי החינוך?

אז בואו נדבר